Informacje dodatkowe
| Waga | 6,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA0794,2610417A,439713,440304,FG18T071 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 178.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 180 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_2306 |
| Rozmiar A | 30.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 61.00 mm |
| G | 6 szt. |

![Touareg 3.0 TDi 4-Motion, Touareg 3.0 TDi V6 [CASA], [CASD], [CATA], [CJMA](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A3589SF.jpg)
![Touareg 3.0 TDi 4-Motion, Touareg 3.0 TDi V6 [CASA], [CASD], [CATA], [CJMA - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3589S-219320-2.jpg)
![Touareg 3.0 TDi 4-Motion, Touareg 3.0 TDi V6 [CASA], [CASD], [CATA], [CJMA - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3589S-219321-2.jpg)
![Touareg 3.0 TDi 4-Motion, Touareg 3.0 TDi V6 [CASA], [CASD], [CATA], [CJMA - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3589S-219322-2.jpg)
![Touareg 3.0 TDi 4-Motion, Touareg 3.0 TDi V6 [CASA], [CASD], [CATA], [CJMA - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3589S-238929-2.jpg)
![Touareg 3.0 TDi 4-Motion, Touareg 3.0 TDi V6 [CASA], [CASD], [CATA], [CJMA - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3589S-A3589S_256960-2.jpg)



![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)