Informacje dodatkowe
| Waga | 7,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DA1785,DRA0675,2617867B,439784,440416,A613165A |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 189.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 180 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_2306 |
| Rozmiar A | 31.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 61.00 mm |
| G | 6 szt. |

![Touareg 3.0 V6 TDi [CASA], [CASD], [CATA], [CJGD], [CJMA], [CNRB], [CRCA],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3600S-223322-2.jpg)
![Touareg 3.0 V6 TDi [CASA], [CASD], [CATA], [CJGD], [CJMA], [CNRB], [CRCA], - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3600S-223323-1.jpg)
![Touareg 3.0 V6 TDi [CASA], [CASD], [CATA], [CJGD], [CJMA], [CNRB], [CRCA], - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3600S-223324-1.jpg)
![Touareg 3.0 V6 TDi [CASA], [CASD], [CATA], [CJGD], [CJMA], [CNRB], [CRCA], - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3600S-223325-1.jpg)
![Touareg 3.0 V6 TDi [CASA], [CASD], [CATA], [CJGD], [CJMA], [CNRB], [CRCA], - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3600S-238929-1.jpg)
![Touareg 3.0 V6 TDi [CASA], [CASD], [CATA], [CJGD], [CJMA], [CNRB], [CRCA], - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A3600S-A3600S_256960-1.jpg)



