Informacje dodatkowe
| Waga | 6,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA3937,46430112,46434931,63320305,63321229,63321237,63321331,63321391,63321405,57057T,437780 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 12.00 mm |
| D.3 | 12.00 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 198.50 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 85 A |
| O.D.1 | 60.00 mm |
| Plug | PL_9104 |
| Rozmiar A | 42.00 mm |
| Rozmiar B | 21.50 mm |
| Rozmiar C | 82.00 mm |
| G | 5 szt. |







![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)


