Informacje dodatkowe
| Waga | 7,11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA0233,A003TN2481,A003TN2481A,A003TN2481AT,A3TN2481,A3TN2481A,A3TN2481AT,MD371144 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 236.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 105 A |
| O.D.1 | 65.00 mm |
| Plug | PL_2004 |
| Pompa próżniowa | Yes |
| Rozmiar A | 47.50 mm |
| Rozmiar B | 13.50 mm |
| Rozmiar C | 55.50 mm |
| G | 6 szt. |

![Pajero 2.5 TDi, Pajero Sport 2.5 TD, Pajero Sport 2.8 TD [4D56], [4M40-T]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A5155F.jpg)
![Pajero 2.5 TDi, Pajero Sport 2.5 TD, Pajero Sport 2.8 TD [4D56], [4M40-T] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5155-272179-2.jpg)
![Pajero 2.5 TDi, Pajero Sport 2.5 TD, Pajero Sport 2.8 TD [4D56], [4M40-T] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5155-272180-2.jpg)
![Pajero 2.5 TDi, Pajero Sport 2.5 TD, Pajero Sport 2.8 TD [4D56], [4M40-T] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5155-272181-2.jpg)
![Pajero 2.5 TDi, Pajero Sport 2.5 TD, Pajero Sport 2.8 TD [4D56], [4M40-T] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5155-272182-2.jpg)
![Pajero 2.5 TDi, Pajero Sport 2.5 TD, Pajero Sport 2.8 TD [4D56], [4M40-T] - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5155-A5155_256960-2.jpg)

![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)

