Informacje dodatkowe
| Waga | 6,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 22 × 19 cm |
| Typ | CIĘŻAROWY |
| NumerRef | CJ5T10300EA,CJ5Z10346B,A003TX1381,A003TX1381ZC,A3TX1381,A3TX1381ZC |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.00 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | 10.00 mm |
| E.1 | 20.00 mm |
| E.2 | 20.00 mm |
| E.3 | 20.00 mm |
| G szt. | 4 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 194.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 175 A |
| O.D.1 | 52.00 mm |
| Plug | PL_3413 |
| Rozmiar A | 53.00 mm |
| Rozmiar C | 59.00 mm |
| G | 4 szt. |








![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
