Informacje dodatkowe
| Waga | 6,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA1756,A003TJ4181,A003TJ4181ZE,A3TJ4181,23100BV80A |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 7 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 192.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 49.00 mm |
| Plug | PL_3308 |
| Rozmiar A | 33.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 60.00 mm |
| G | 7 szt. |

![Juke 1.2 [HRA2DDT] 05.2014-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A5415SF.jpg)
![Juke 1.2 [HRA2DDT] 05.2014- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5415S-209827-2.jpg)
![Juke 1.2 [HRA2DDT] 05.2014- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5415S-209828-2.jpg)
![Juke 1.2 [HRA2DDT] 05.2014- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5415S-209829-2.jpg)
![Juke 1.2 [HRA2DDT] 05.2014- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5415S-239183-2.jpg)
![Juke 1.2 [HRA2DDT] 05.2014- - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5415S-A5415S_256960-2.jpg)



![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)