Informacje dodatkowe
| Waga | 5,254 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 21 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA1094,1042113020,1042113021,1042113022,1042113090,DAN1093,270600Y130,270600Y160 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | DENSO |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 4 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 162.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 100 A |
| O.D.1 | 62.50 mm |
| Plug | PL_1100 |
| Rozmiar A | 29.00 mm |
| Rozmiar B | 19.00 mm |
| Rozmiar C | 36.50 mm |
| G | 4 szt. |

![Auris 1.33, Corolla 1.33, Verso S 1.33, Yaris 1.33 [1NR-FE] 01.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6250DENSOF.jpg)
![Auris 1.33, Corolla 1.33, Verso S 1.33, Yaris 1.33 [1NR-FE] 01.2012- - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6250DENSOB.jpg)
![Auris 1.33, Corolla 1.33, Verso S 1.33, Yaris 1.33 [1NR-FE] 01.2012- - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6250DENSOS.jpg)
![Auris 1.33, Corolla 1.33, Verso S 1.33, Yaris 1.33 [1NR-FE] 01.2012- - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6250DENSOB1.jpg)
![Auris 1.33, Corolla 1.33, Verso S 1.33, Yaris 1.33 [1NR-FE] 01.2012- - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A_v3-51.jpg)
![Auris 1.33, Corolla 1.33, Verso S 1.33, Yaris 1.33 [1NR-FE] 01.2012- - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6250DENSO-A6250DENSO_256960-1.jpg)
![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)

![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)
