Informacje dodatkowe
| Waga | 7,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | CIĘŻAROWY |
| NumerRef | 1042106220 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| G szt. | 8 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 182.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 220 A |
| O.D.1 | 62.00 mm |
| Plug | PL_3402 |
| Rozmiar A | 43.00 mm |
| Rozmiar B | 15.00 mm |
| Rozmiar C | 57.00 mm |
| G | 8 szt. |







![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)


