- AS-PL: UD15005A
- DENSO: 104210-1300, 104210-1310, 104210-2150, 104210-2151, 104210-4061
- KRAUF: ALN0099, ALN0099UX
- TOYOTA: 27060-31031, 27060-31032, 27060-31033
Alternator Crown 3.0 Mark X 3.0 [3GRFE] 01.2004-12.2008
641,00 zł
4 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| EAN | 5902129083351 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 166.50 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 130 A |
| O.D.1 | 52.50 mm |
| Plug | PL_4002 |
| Rozmiar A | 33.00 mm |
| Rozmiar B | 20.00 mm |
| Rozmiar C | 36.00 mm |
| G | 7 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_) 3.0 (GRS182) | 3GR-FE | 2004 - 2008 |
| TOYOTA | MARK X I (GRX12_) 3.0 VVTi (GRX121) | 3GR-FSE | 2004 - 2009 |
| TOYOTA | MARK X I (GRX12_) 3.0 VVTi (GRX121) | 3GR-FSE | 2004 - 2009 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| TOYOTA | Crown 3.0 [3GRFE] | 2004 - 2008 |
| TOYOTA | Mark X 3.0 [3GRFE] | 2004 - 2009 |

![Crown 3.0, Mark X 3.0 [3GRFE] 01.2004-12.2008](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6496SF.jpg)
![Crown 3.0, Mark X 3.0 [3GRFE] 01.2004-12.2008 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6496S-136792-2.jpg)
![Crown 3.0, Mark X 3.0 [3GRFE] 01.2004-12.2008 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6496S-136793-2.jpg)
![Crown 3.0, Mark X 3.0 [3GRFE] 01.2004-12.2008 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6496S-136794-2.jpg)
![Crown 3.0, Mark X 3.0 [3GRFE] 01.2004-12.2008 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6496S-239128-2.jpg)
![Crown 3.0, Mark X 3.0 [3GRFE] 01.2004-12.2008 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6496S-A6496S_256960-2.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)

