- AS-PL: A6517S, UD15188A
- DENSO: 104210-5060, 104210-5061
- FORD: 8X2310300AA, 8X2310300AB, 8X2310300AC
- KRAUF: ALN1361
Alternator XF 3.0 [AJ126] [AJ6WG] 03.2012-04.2015
606,00 zł
7 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| EAN | 5902129093787 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | 14.00 mm |
| E.1 | 73.00 mm |
| E.2 | 73.00 mm |
| E.3 | 73.00 mm |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 176.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 150 A |
| O.D.1 | 60.00 mm |
| Plug | PL_2305 |
| Rozmiar A | 40.00 mm |
| Rozmiar C | 74.00 mm |
| G | 6 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| JAGUAR | XF I (X250) 3.0 | FG(AJV6) | 2008 - 2015 |
| JAGUAR | XF I (X250) 3.0 | 306PS(AJ126) | 2012 - 2015 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| JAGUAR | XF 3.0 [AJ126] | 2012 - 2015 |
| JAGUAR | XF 3.0 [AJ6WG] | 2008 - 2015 |

![XF 3.0 [AJ126], [AJ6WG] 03.2012-04.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6517SF.jpg)
![XF 3.0 [AJ126], [AJ6WG] 03.2012-04.2015 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6517S-149532-1.jpg)
![XF 3.0 [AJ126], [AJ6WG] 03.2012-04.2015 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6517S-149533-1.jpg)
![XF 3.0 [AJ126], [AJ6WG] 03.2012-04.2015 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6517S-149534-1.jpg)
![XF 3.0 [AJ126], [AJ6WG] 03.2012-04.2015 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6517S-238928-1.jpg)
![XF 3.0 [AJ126], [AJ6WG] 03.2012-04.2015 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6517S-A6517S_256962-1.jpg)
![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)


![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)