Informacje dodatkowe
| Waga | 4,85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DA1126,DRA0016,1012117160,2706074440,2706074500 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| G szt. | 4 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 185.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 90 A |
| O.D.1 | 55.00 mm |
| Plug | PL_3314 |
| Rozmiar A | 90.00 mm |
| Rozmiar B | 57.00 mm |
| G | 4 szt. |

![MR2 2.0, MR2 2.0 16V, MR2 2.0 Turbo [3S-GTE], [3S-GE] 12.1989-07.1999](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6661S-206006-2.jpg)
![MR2 2.0, MR2 2.0 16V, MR2 2.0 Turbo [3S-GTE], [3S-GE] 12.1989-07.1999 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6661S-206007-1.jpg)
![MR2 2.0, MR2 2.0 16V, MR2 2.0 Turbo [3S-GTE], [3S-GE] 12.1989-07.1999 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6661S-206008-1.jpg)
![MR2 2.0, MR2 2.0 16V, MR2 2.0 Turbo [3S-GTE], [3S-GE] 12.1989-07.1999 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6661S-206009-1.jpg)
![MR2 2.0, MR2 2.0 16V, MR2 2.0 Turbo [3S-GTE], [3S-GE] 12.1989-07.1999 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6661S-239188-1.jpg)
![MR2 2.0, MR2 2.0 16V, MR2 2.0 Turbo [3S-GTE], [3S-GE] 12.1989-07.1999 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6661S-A6661S_256958-1.jpg)
![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)
![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)

