- AINDE: CGB-19511
- AS-PL: UD19350A
- CASCO: CAL40626AS
- CUMMINS: 4937442, 4944732
- DENSO: 101210-9510, 101210-9511
- DIXIE: 146-50208
- KUHNER: 555073RID
- PSH: 706.013.095.050
- REAL: 20132626BN
- SANDO: 2040626.0
- WILSON: 90-29-5963
Alternator ZW310-6 9.0 ZW330-6 9.0 [QSL] 01.2016-12.2019
846,00 zł
7 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 9,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 25 cm |
| EAN | 5902129144175 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | "UNC 1/2""-13G" mm |
| D.2 | 13.00 mm |
| D.3 | 13.00 mm |
| Koło pasowe | n/a |
| L.1 | 228.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 95 A |
| Plug | PL_9105 |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 102.00 mm |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| HITACHI | ZW310-6 9.0 | QSL | 2016 - 2019 |
| HITACHI | ZW330-6 9.0 | QSL | 2017 - 2019 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| HITACHI | ZW310-6 9.0 [QSL] | 2016 - 2019 |
| HITACHI | ZW330-6 9.0 [QSL] | 2017 - 2019 |

![ZW310-6 9.0, ZW330-6 9.0 [QSL] 01.2016-12.2019](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6677SF.jpg)
![ZW310-6 9.0, ZW330-6 9.0 [QSL] 01.2016-12.2019 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6677S-213361-1.jpg)
![ZW310-6 9.0, ZW330-6 9.0 [QSL] 01.2016-12.2019 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6677S-213362-1.jpg)
![ZW310-6 9.0, ZW330-6 9.0 [QSL] 01.2016-12.2019 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6677S-213363-1.jpg)
![ZW310-6 9.0, ZW330-6 9.0 [QSL] 01.2016-12.2019 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6677S-239057-1.jpg)
![ZW310-6 9.0, ZW330-6 9.0 [QSL] 01.2016-12.2019 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6677S-A6677S_256961-1.jpg)

![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)

![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)