Informacje dodatkowe
| Waga | 4,95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 1042113750,2706031340 |
| Typ samochodu | Niezdefiniowany |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 7 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 171.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 100 A |
| O.D.1 | 52.00 mm |
| Plug | PL_2306 |
| Rozmiar A | 33.00 mm |
| Rozmiar B | 20.00 mm |
| Rozmiar C | 60.50 mm |
| G | 7 szt. |

![Tacoma 3.5 V6 [2GR-FKS] 01.2016-12.2019](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A6742SF.jpg)
![Tacoma 3.5 V6 [2GR-FKS] 01.2016-12.2019 - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6742S-267616-2.jpg)
![Tacoma 3.5 V6 [2GR-FKS] 01.2016-12.2019 - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6742S-267617-2.jpg)
![Tacoma 3.5 V6 [2GR-FKS] 01.2016-12.2019 - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6742S-267618-2.jpg)
![Tacoma 3.5 V6 [2GR-FKS] 01.2016-12.2019 - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6742S-267619-2.jpg)
![Tacoma 3.5 V6 [2GR-FKS] 01.2016-12.2019 - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6742S-A6742S_256960-2.jpg)
![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)


