Informacje dodatkowe
| Waga | 4,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | 0120484038,0120484049,0986AN0537,9120060023,9120060038,F005A00028,F042301143,11204293,AAK3891,IA1487,72740638,MG702 |
| Typ | ROLNICZY |
| KOŁO PASOWE | N/A |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| Koło pasowe | n/a |
| L.1 | 165.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 90 A |
| Plug | PL_2102 |
| Rozmiar B | 51.00 mm |







![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)


