Informacje dodatkowe
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 25 cm |
| NumerRef | 3282516,4834604,4934604,5253001,5001826638,5010257061 |
| Typ | CIĘŻAROWY |
| Typ samochodu | Niezdefiniowany |
| KOŁO PASOWE | N/A |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 16.00 mm |
| D.2 | 16.00 mm |
| D.3 | 16.00 mm |
| Izolowana masa | Yes |
| Koło pasowe | n/a |
| L.1 | 316.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 155 A |
| Plug | PL_9105 |
| Rozmiar B | 22.00 mm |
| Rozmiar C | 109.00 mm |








![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)

![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)