Informacje dodatkowe
| Waga | 6,534 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0124515046,0124515046RB,0986042550,DRB2550,0111546802,0111547202,A0111546802,A0111547202,124255RT,RNL4255,RNL4255T,2542317,437222,439296,SG12B021 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 196.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_2300 |
| Rozmiar A | 93.00 mm |
| Rozmiar B | 56.00 mm |
| G | 6 szt. |










