Informacje dodatkowe
| Waga | 5,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986048891,DA5298,DRA0021,DRA4188,063731675010,MQA1675,RNLSG8B023,SG8B026,SG8B026R,SG8B026RT,SG8B026T,03D903025D,03D903025H,03D903025HX,2542577,2542577C,2542747,2542747A,437412,437445,439482,SG8B023,SG8B026 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 169.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 70 A |
| O.D.1 | 56.00 mm |
| Plug | PL_2300 |
| Rozmiar A | 30.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 61.50 mm |
| G | 6 szt. |









