Informacje dodatkowe
| Waga | 5,308 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | DRA0121,1022112780,1022119520,DAN950,DAN965,RNL1891JA |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 181.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 90 A |
| O.D.1 | 60.00 mm |
| Plug | PL_3312 |
| Rozmiar A | 35.00 mm |
| Rozmiar B | 17.50 mm |
| Rozmiar C | 41.50 mm |
| G | 5 szt. |








![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)

