Informacje dodatkowe
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 04801779AG,4801779AG,56029624AA,56029624AB,P04801779AG,20024,20024,A002TX3581,A2TX3581 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| E.1 | 60.00 mm |
| E.2 | 62.00 mm |
| E.3 | 61.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 195.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 160 A |
| O.D.1 | 55.00 mm |
| Plug | PL_2804 |
| Rozmiar A | 55.50 mm |
| Rozmiar C | 50.00 mm |
| G | 6 szt. |









![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)
