Informacje dodatkowe
| Waga | 7,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | M10x1.5 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 167.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 200 A |
| O.D.1 | 59.50 mm |
| Plug | PL_3402 |
| Rozmiar A | 42.50 mm |
| Rozmiar B | 15.50 mm |
| Rozmiar C | 57.00 mm |
| G | 6 szt. |







![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)


