- AS-PL: UD12511A
- MITSUBISHI: A003TR5493, A3TR5493, ME224954
Alternator Canter FE70D Canter FE71D Canter FE72D [4M50T] [4M50T3]
504,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 6,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| EAN | 5902129029403 |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 12.50 mm |
| D.3 | 12.50 mm |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 180.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 50 A |
| O.D.1 | 68.00 mm |
| Plug | PL_2003 |
| Rozmiar A | 33.00 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 48.00 mm |
| G | 6 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | Canter FE70D | 4M50T | 1970 - |
| MITSUBISHI | Canter FE71D | 4M50T3 | 1970 - |
| MITSUBISHI | Canter FE72D | 4M50T | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | Canter FE70D [4M50T] | |
| MITSUBISHI | Canter FE71D [4M50T3] | |
| MITSUBISHI | Canter FE72D [4M50T] |

![Canter FE70D, Canter FE71D, Canter FE72D [4M50T], [4M50T3]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A5360F.jpg)
![Canter FE70D, Canter FE71D, Canter FE72D [4M50T], [4M50T3] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5360-94007-2.jpg)
![Canter FE70D, Canter FE71D, Canter FE72D [4M50T], [4M50T3] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5360-94008-2.jpg)
![Canter FE70D, Canter FE71D, Canter FE72D [4M50T], [4M50T3] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5360-94009-2.jpg)
![Canter FE70D, Canter FE71D, Canter FE72D [4M50T], [4M50T3] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5360-94010-2.jpg)
![Canter FE70D, Canter FE71D, Canter FE72D [4M50T], [4M50T3] - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A5360-A5360_256960-2.jpg)

![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)

![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)