Informacje dodatkowe
| Waga | 6,254 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0124425012,0124425013,0124425029,0124425037,0124425071,0124425093,0124425108,0124425111,0124425115,0986047340,0986049030,8200360480,DB8450,DRB7340,DRB9030,RAA20141,RAA28451,063731860010,944390473400,MQA1860,MRA47340,231000027R,231008578R,124734RT,RNL425013,RNL425013OER,RNL425029,RNL425029NP,RNL425029OER,RNL425071,RNL425071INA,RNL425071OER,TG12C078,TG12C078RR,TG12C150,TG12C150RR,TG12S273,8200360480,7701476812,7711368103,7711368380,8200459711,2606288,2606288A,439969,440653,TG11C148,TG12C078 |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 9.00 mm |
| D.2 | 9.00 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 198.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 55.00 mm |
| Plug | PL_2800 |
| Rozmiar A | 42.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 62.00 mm |
| G | 5 szt. |










