- 3EFFE: ALTE611
- AS-PL: A9059, UD101787A
- CASCO: CAL21633GS
- DEUTZ: 01183461, 01183463, 04114696, 04115327, 04118044, 04119001
- ELECTROLOG: ALT79562, ALT79563
- ISKRA / LETRIKA: 11.203.504, 11.203.893, 11.204.043, 11.204.044, 11.204.197, 11.204.412, AAK5594, AAK5767, AAK5801, AAK5802, AAK5816, AAK5832, IA1480
- MAHLE: MG476, 72735475
- REAL: 20119336OE
- SANDO: 2021633.1
- SIOM: ALT236330
Alternator DEUTZ AG
635,00 zł
7 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 5,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| EAN | 5901259487244 |
| Typ samochodu | Niezdefiniowany |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M8x1.25 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | 8.50 mm |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 171.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 55 A |
| O.D.1 | 42.00 mm |
| O.D.2 | 67.50 mm |
| Plug | PL_9105 |
| Rozmiar A | 33.50 mm |
| Rozmiar B | 13.50 mm |
| Rozmiar C | 82.50 mm |
| W.1 | 10.50 mm |
| G | 1 szt. |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| KHD | TCD2008 | 1970 - | |
| KHD | TCD2009 L4 2.3 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| KHD | TCD2008 | |
| KHD | TCD2009 L4 2.3 |








![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)

![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)