Informacje dodatkowe
| Waga | 4,934 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | 0986081210,F032CA1723,DRA3799,DRA3799N,1022111450,1022111451,YLE102370L,RNL1022111451,RNL1022111451T |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 162.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 90 A |
| O.D.1 | 62.50 mm |
| Plug | PL_3312 |
| Rozmiar A | 90.50 mm |
| Rozmiar B | 58.00 mm |
| G | 5 szt. |

![Freelander 1.8 16V, 75 1.8, 75 1.8 Turbo, ZT 1.8 16V, ZT-T 1.8 16V [18K4F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6002-120019-2.jpg)
![Freelander 1.8 16V, 75 1.8, 75 1.8 Turbo, ZT 1.8 16V, ZT-T 1.8 16V [18K4F] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6002-120020-1.jpg)
![Freelander 1.8 16V, 75 1.8, 75 1.8 Turbo, ZT 1.8 16V, ZT-T 1.8 16V [18K4F] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6002-120021-1.jpg)
![Freelander 1.8 16V, 75 1.8, 75 1.8 Turbo, ZT 1.8 16V, ZT-T 1.8 16V [18K4F] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6002-120022-1.jpg)
![Freelander 1.8 16V, 75 1.8, 75 1.8 Turbo, ZT 1.8 16V, ZT-T 1.8 16V [18K4F] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6002-239187-1.jpg)
![Freelander 1.8 16V, 75 1.8, 75 1.8 Turbo, ZT 1.8 16V, ZT-T 1.8 16V [18K4F] - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A6002-A6002_256958-1.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)

