Informacje dodatkowe
| Waga | 5,92 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | DRA0224,3730039450,3730039800,3730039450,3730039800,63532618,63532618010,MAN2618,600025,A002655045 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | VALEO |
| D.1 | 10.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| D.4 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 5 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 180.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 65.00 mm |
| Plug | PL_4100 |
| Rozmiar A | 24.50 mm |
| Rozmiar B | 17.00 mm |
| Rozmiar C | 47.50 mm |
| G | 5 szt. |









![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
