Informacje dodatkowe
| Waga | 8,608 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 20 × 16 cm |
| Typ | CIĘŻAROWY |
| NumerRef | LR250508B,LR250517,8973515730,RNLLR250517,RNLLR260512 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.00 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| G szt. | 3 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 277.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 75 A |
| O.D.1 | 55.00 mm |
| O.D.2 | 82.00 mm |
| Plug | PL_2004 |
| Pompa próżniowa | Yes |
| Rozmiar A | 42.50 mm |
| Rozmiar B | 17.00 mm |
| Rozmiar C | 76.50 mm |
| W.1 | 11.50 mm |
| G | 3 szt. |

![ATAMAN A-092 4.6D, NPR [4HG1,4HK1], [4HE1,4HF1,4HG1,4HK1], [4HF1], [4HG1],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A2019F.jpg)
![ATAMAN A-092 4.6D, NPR [4HG1,4HK1], [4HE1,4HF1,4HG1,4HK1], [4HF1], [4HG1], - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A2019-237567-2.jpg)
![ATAMAN A-092 4.6D, NPR [4HG1,4HK1], [4HE1,4HF1,4HG1,4HK1], [4HF1], [4HG1], - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A2019-237568-2.jpg)
![ATAMAN A-092 4.6D, NPR [4HG1,4HK1], [4HE1,4HF1,4HG1,4HK1], [4HF1], [4HG1], - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A2019-237569-2.jpg)
![ATAMAN A-092 4.6D, NPR [4HG1,4HK1], [4HE1,4HF1,4HG1,4HK1], [4HF1], [4HG1], - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A2019-238914-2.jpg)
![ATAMAN A-092 4.6D, NPR [4HG1,4HK1], [4HE1,4HF1,4HG1,4HK1], [4HF1], [4HG1], - obrazek 6](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-A2019-A2019_256960-2.jpg)



