Informacje dodatkowe
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | M12x1.25 mm |
| D.2 | 12.50 mm |
| D.3 | 12.50 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 218.00 mm |
| Napięcie V | 24 V |
| Natężenie A | 80 A |
| O.D.1 | 64.00 mm |
| Plug | PL_2003 |
| Rozmiar A | 40.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 81.00 mm |
| G | 6 szt. |








![Carisma 1.6, Carisma 1.8 MSX 16V [4G92(SOHC16V)], [4G93(DOHC16V)] 07.1995-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0636SF-750x600.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
