Informacje dodatkowe
| Waga | 6,196 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| NumerRef | LR1100734,LR1100734B,LR1100734C,LR1100734D,LR1100734E,231008J000,231008J00A,231008J00B,23100ZB000,23100ZB00B,RNLLR1100734T |
| Typ | OSOBOWY |
| KOŁO PASOWE | AFP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.00 mm |
| D.2 | 10.00 mm |
| D.3 | M10x1.25 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 178.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 110 A |
| O.D.1 | 52.50 mm |
| Plug | PL_2004 |
| Rozmiar A | 33.50 mm |
| Rozmiar B | 13.00 mm |
| Rozmiar C | 59.50 mm |
| G | 6 szt. |








![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)
