Informacje dodatkowe
| Waga | 5,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986040141,DRA3255,944390401410,A13VI17RT,RNL4014,2541311,433168,436278,A13VI17 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 10.50 mm |
| D.3 | 10.50 mm |
| G szt. | 4 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 202.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 110 A |
| O.D.1 | 59.50 mm |
| Plug | PL_9105 |
| Rozmiar A | 62.00 mm |
| Rozmiar B | 27.00 mm |
| Rozmiar C | 66.50 mm |
| G | 4 szt. |










