Informacje dodatkowe
| Waga | 4,544 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0986039501,DA0611,DRA9501,DRA9501N,DAN618,46231650,46472225,71721180,7704356,7711092,77110920,11201355,AAK4147,AAK4174,IA0355,063321165010,063730893010,63320094,63321165,63321454,63341454,943321165,943321165010,943321171010,944390395010,MAR329,MAR382,MRA39501,72735607,MG608,123950RT,3950,RNL3950,437370,746064 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 10.00 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| G szt. | 1 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 159.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 55 A |
| O.D.1 | 38.50 mm |
| O.D.2 | 68.00 mm |
| Plug | PL_9104 |
| Rozmiar A | 54.50 mm |
| Rozmiar B | 23.50 mm |
| W.1 | 10.00 mm |
| G | 1 szt. |








![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)
![DEUTZ Engine [TBD226B]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0653SF-750x600.jpg)
![Jetta 2.5, Jetta 2.5 FSi, New Beetle 2.5 [CBTA], [CBUA], [CCCA], [BGP], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0634SF-750x600.jpg)