Informacje dodatkowe
| Waga | 6,902 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Typ | OSOBOWY |
| NumerRef | 0123500007,0123500008,0123505003,0123505004,0123510043,0123510062,0124415005,0124515049,0986039250,0986041330,0986042750,0986043931,0986044000,0986044970,123110006,123500008,123505003,123505004,123510003,123510043,123510052,123510062,124415005,124515049,986039250,986041330,986042750,986043931,986044450,986044960,B120510214,F032CA1070,F032CA1103,F032CA1327,F032CA1501,10457917,10479914,10479955,10480226,3493454,3493455,3493814,3493815,3493855,3493914,3493955,933704,DRA3703,DRA3703N,DRA3704 |
| KOŁO PASOWE | AP |
| Producent | AS-PL |
| D.1 | 11.00 mm |
| D.2 | 11.00 mm |
| D.3 | 11.00 mm |
| D.4 | 11.00 mm |
| G szt. | 6 |
| Koło pasowe | AP |
| L.1 | 184.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 120 A |
| O.D.1 | 50.00 mm |
| Plug | PL_9104 |
| Rozmiar A | 51.00 mm |
| Rozmiar B | 33.50 mm |
| Rozmiar C | 57.00 mm |
| G | 6 szt. |








![Avensis 2.0, Avensis 2.4, Camry 2.4 [1AZ-FE], [1AZ-FSE], [2AZ-FSE], [2AZ-F](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0646SF-750x600.jpg)
![O 530 10.7, O 550 7.7 [OM936.915], [OM936.919], [OM936.923], 05.2012-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0582SF-750x600.jpg)
