- AS-PL: UD101065A
- KRAUF: ALV0153
- VALEO: TG11C070, 442027
- VW: 03C903023L
Alternator VW Lavida 1.6
703,00 zł
3 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 19 × 19 cm |
| Producent | AS-PL |
| EAN | 5902129173779 |
| D.1 | 8.50 mm |
| D.2 | 8.50 mm |
| D.3 | M8x1.25 mm |
| D.4 | M8x1.25 mm |
| G | 6 szt. |
| Koło pasowe | AFP |
| L.1 | 186.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
| Natężenie A | 110 A |
| O.D.1 | 50.00 mm |
| Plug | PL_2300 |
| Rozmiar A | 28.00 mm |
| Rozmiar B | 14.00 mm |
| Rozmiar C | 59.00 mm |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| VW | Lavida 1.6 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| VW | Lavida 1.6 |







![960 2.5, 960 2.9, S90 2.9, V90 2.9 [B6254S], [B6304S], [B6304FS], [B6304F]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0628SF-750x600.jpg)
![9-3 1.9 TTiD [A19DT.], [Z19DT.] 01.2010-12.2015](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/A0635SF-750x600.jpg)
