Rozrusznik YAMAHA Raptor 250 SE YFM25R; Raptor 250 YFM25R; XT250
153,00 zł
YAMAHA Raptor 250 SE YFM25R [249cc] 01.2008-12.2012
YAMAHA Raptor 250 YFM25R [249cc] 01.2008-12.2013
YAMAHA XT250 [249cc] 01.2008-12.2016
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,149 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 10 × 10 cm |
| Producent | AS-PL |
| EAN | 5902129222637 |
| C.1 | 7.00 mm |
| C.2 | 7.00 mm |
| L.1 | 169.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| O.1 | 48.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar B | 40.50 mm |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | Raptor 250 SE YFM25R | 249cc | 2008 - 2012 |
| YAMAHA | Raptor 250 YFM25R | 249cc | 2008 - 2013 |
| YAMAHA | XT250 | 249cc | 2008 - 2016 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| YAMAHA | Raptor 250 SE YFM25R [249cc] | 2008 - 2012 |
| YAMAHA | Raptor 250 YFM25R [249cc] | 2008 - 2013 |
| YAMAHA | XT250 [249cc] | 2008 - 2016 |






![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)

