Rozrusznik YAMAHA TT250; TTR250
176,00 zł
YAMAHA TT250 [249cc] 01.1999-12.2000
YAMAHA TTR250 [249cc] 01.2001-12.2006
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,223 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 10 × 10 cm |
| Producent | AS-PL |
| EAN | 5902129222774 |
| C.1 | 7.00 mm |
| C.2 | 7.00 mm |
| L.1 | 170.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| O.1 | 48.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar B | 41.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | TT250 | 249cc | 1999 - 2000 |
| YAMAHA | TTR250 | 249cc | 2001 - 2006 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| YAMAHA | TT250 [249cc] | 1999 - 2000 |
| YAMAHA | TTR250 [249cc] | 2001 - 2006 |







![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)

![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)