Rozrusznik YAMAHA TTR125E; TTR125LE; TTR125LWE
91,00 zł
YAMAHA TTR125E [124cc] 01.2003-12.2007
YAMAHA TTR125LE [124cc] 01.2003-12.2007
YAMAHA TTR125LWE [124cc] 01.2003-12.2007
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,111 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 10 × 10 cm |
| Producent | AS-PL |
| EAN | 5902129222842 |
| C.1 | 6.50 mm |
| C.2 | 6.50 mm |
| L.1 | 159.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Obrót rozrusznika | ACW |
| Rozmiar B | 41.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| YAMAHA | TTR125E | 124cc | 2003 - 2007 |
| YAMAHA | TTR125LE | 124cc | 2003 - 2007 |
| YAMAHA | TTR125LWE | 124cc | 2003 - 2007 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| YAMAHA | TTR125E [124cc] | 2003 - 2007 |
| YAMAHA | TTR125LE [124cc] | 2003 - 2007 |
| YAMAHA | TTR125LWE [124cc] | 2003 - 2007 |






![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)


![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)