BOSCH 0001601007
INDEKS BOS0001601007
Rozrusznik Engine
20483,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 42,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 32 × 24 cm |
| Producent | AS-PL |
| EAN | 5902129033424 |
| L.1 | 535.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 0 szt. |
| Liczba zębów | 17 szt. |
| Moc | 15.00 kW |
| Napięcie V | 24 V |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 90.00 mm |
| Rozmiar B | 40.00 mm |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| KHD | Engine | 1994 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| KHD | Engine |






![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)
![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
