ROZRUSZNIK 114021 KOMATSU nowy HOLLAND

814,00 

3.00 KW

4 w magazynie



SKU: S0301 Kategoria:

BOSCH 0001230026
BOSCH 0001262019
BOSCH 0001262020
BOSCH 0001262021
BOSCH 0001262022
CASE 2852178
DELCO 19083000
DELCO DRS0026
DELCO DS1136
FIAT 47132888
IVECO 323019050
IVECO 504357109
IVECO 504357110
OE RNL230020

Informacje dodatkowe

NumerOE

RNL230020

NumerIndeks

BOSCH 0001230026<br/> BOSCH 0001262019<br/> BOSCH 0001262020<br/> BOSCH 0001262021<br/> BOSCH 0001262022<br/> CASE 2852178<br/> DELCO 19083000<br/> DELCO DRS0026<br/> DELCO DS1136<br/> FIAT 47132888<br/> IVECO 323019050<br/> IVECO 504357109<br/> IVECO 504357110<br/> OE RNL230020<br/>

Pix0

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0301-272183.jpg

Pix1

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0301-272184.jpg

Pix2

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0301-272185.jpg

Pix3

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0301-272186.jpg

Flansch-O

88 MM

Anzahl der Befestigungsbohrungen

3

Zähneanzahl.

10

Drehrichtung

CW

Starterleistung

3.00 KW

Napięcie

12 V

CechaTyp

Anlasser

EAN

5901259460704

NazwaCZ

Startér 114021 KOMATSU nowy HOLLAND

NumerRef

0001230026,0001262019,0001262020,0001262021,0001262022,2852178,19083000,DRS0026,DS1136,47132888,323019050,504357109,504357110,RNL230020

Flansch-O-spacja

88 MM <br>

Anzahl der Befestigungsbohrungen-spacja

3 <br>

Zähneanzahl.-spacja

10 <br>

Drehrichtung-spacja

CW <br>

Starterleistung-spacja

3.00 KW <br>

Spannung-spacja

12 V <br>

Typ-spacja

ROLNICZY <br>

ZAMIENNIK DLA-spacja

BOSCH <br>

Producent

AS-PL

ZamiennikDlaCzesci

0001230020, BOSCH

Marka Model Engine Rok
DIECI 4017 1960 - 2023
KOMATSU WB97S-5 4.5 [F4GE9894F] 2006 - 2013
MCCORMICK TTX190M 6.8 2008 - 2013
MCCORMICK XTX145 6.8 2006 - 2008
NEW HOLLAND B110 4.5 [445T/M2] 2006 - 2023
NEW HOLLAND B115 4.5 [445T/M2] 2006 - 2023
NEW HOLLAND B95 4.5 [445T/M2] 2006 - 2023
NEW HOLLAND LM5040 4.5 [NEF] 2007 - 2023
NEW HOLLAND LM5060 4.5 [NEF] 2007 - 2023
NEW HOLLAND LM5080 4.5 [NEF] 2007 - 2023
REDROCK TH280S 1960 - 2023