BOSCH 0001416034
BOSCH B001410028
DELCO 19024034
Rozrusznik Engine [F8L413]
873,00 zł
9 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5902129001232 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 11.00 mm |
| C.2 | 11.00 mm |
| C.3 | 11.00 mm |
| L.1 | 386.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 11 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 5.40 kW |
| O.1 | 91.00 mm |
| O.2 | 91.00 mm |
| O.3 | 128.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 88.50 mm |
| Rozmiar B | 47.50 mm |
| Uszczelnienie olejowe | Yes |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| DEUTZ-FAHR | Engine | F8L413 | 1976 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| DEUTZ | Engine [F8L413] |

![Engine [F8L413]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0222F.jpg)
![Engine [F8L413] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0222-S0222_256955-1.jpg)
![Engine [F8L413] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0222-76640-1.jpg)
![Engine [F8L413] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0222-76639-1.jpg)
![Engine [F8L413] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S0222-76638-1.jpg)



![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)