ROZRUSZNIK CITROEN C4 MINI COOPER HDI

490,00 

1.50 KW

10 w magazynie



SKU: S3029 Kategoria:

ALFA ROMEO 9637813680
BOSCH 0986021651
BOSCH 0986022790
BOSCH 09866022790
BOSCH 986021651
BOSCH 986022790
BOSCH F032CS1260
BOSCH F032CS1329
CITROEN 5802AA
CITROEN 5802EG
CITROEN 5802FG
CITROEN 5802FP
CITROEN 5802Z8
CITROEN 5802Z9
CITROEN 9637813680
CITROEN 9640825280
CITROEN 9645100680
CITROEN 9662854080
CITROEN 9663528880
CITROEN 9688268580
CITROEN 9801667580
CITROEN 9801667780
CITROEN M000T93581
CITROEN M000T93582
DELCO DRS3976
DELCO DS5086
DELCO RAS34087
DELCO REMY DRS3903
DELCO REMY DRS3976
DENSO 4280001640
FERRARI 9637813680
FIAT 71793771
FIAT 71794297
FIAT 9637813680
FIAT 9664016980
INDEKS ASS3016
INDEKS ASS3029
INDEKS ASS3029R
INDEKS ASS3091
INDEKS S3016
INDEKS S3029R
INDEKS S3091
LANCIA 9637813680
MAGNETI MARELLI 63280091
MAGNETI MARELLI 943293541
MAGNETI MARELLI 943293541010
MAGNETI MARELLI 944280801170
MAGNETI MARELLI 944280801790
MAGNETI MARELLI MRS80117
MITSUBISHI M000T22473

Informacje dodatkowe

NumerOE

0986021651

NumerIndeks

ALFA ROMEO 9637813680<br/> BOSCH 0986021651<br/> BOSCH 0986022790<br/> BOSCH 09866022790<br/> BOSCH 986021651<br/> BOSCH 986022790<br/> BOSCH F032CS1260<br/> BOSCH F032CS1329<br/> CITROEN 5802AA<br/> CITROEN 5802EG<br/> CITROEN 5802FG<br/> CITROEN 5802FP<br/> CITROEN 5802Z8<br/> CITROEN 5802Z9<br/> CITROEN 9637813680<br/> CITROEN 9640825280<br/> CITROEN 9645100680<br/> CITROEN 9662854080<br/> CITROEN 9663528880<br/> CITROEN 9688268580<br/> CITROEN 9801667580<br/> CITROEN 9801667780<br/> CITROEN M000T93581<br/> CITROEN M000T93582<br/> DELCO DRS3976<br/> DELCO DS5086<br/> DELCO RAS34087<br/> DELCO REMY DRS3903<br/> DELCO REMY DRS3976<br/> DENSO 4280001640<br/> FERRARI 9637813680<br/> FIAT 71793771<br/> FIAT 71794297<br/> FIAT 9637813680<br/> FIAT 9664016980<br/> INDEKS ASS3016<br/> INDEKS ASS3029<br/> INDEKS ASS3029R<br/> INDEKS ASS3091<br/> INDEKS S3016<br/> INDEKS S3029R<br/> INDEKS S3091<br/> LANCIA 9637813680<br/> MAGNETI MARELLI 63280091<br/> MAGNETI MARELLI 943293541<br/> MAGNETI MARELLI 943293541010<br/> MAGNETI MARELLI 944280801170<br/> MAGNETI MARELLI 944280801790<br/> MAGNETI MARELLI MRS80117<br/> MITSUBISHI M000T22473<br/>

NumerEXACT

CS1329

Pix0

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S3029-66718.jpg

Pix1

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S3029-66719.jpg

Pix2

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S3029-66720.jpg

Pix3

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S3029-66721.jpg

Flansch-O

65 MM

Anzahl der Befestigungsbohrungen

4

Zähneanzahl.

11

Drehrichtung

CW

Starterleistung

1.50 KW

Napięcie

12 V

CechaTyp

Anlasser

NumerRef

9637813680,0986021651,0986022790,09866022790,986021651,986022790,F032CS1260,F032CS1329,5802AA,5802EG,5802FG,5802FP,5802Z8,5802Z9,9637813680,9640825280,9645100680,9662854080,9663528880,9688268580,9801667580,9801667780,M000T93581,M000T93582,DRS3976,DS5086,RAS34087,DRS3903,DRS3976,4280001640,9637813680,71793771,71794297,9637813680,9664016980,ASS3016,ASS3029,ASS3029R,ASS3091,S3016,S3029R,S3091,9637813680,63280091,943293541,943293541010,944280801170,944280801790,MRS80117,M000T22473

EAN

5901259421934

NazwaCZ

Startér CITROEN C4 MINI COOPER HDI

Flansch-O-spacja

65 MM <br>

Anzahl der Befestigungsbohrungen-spacja

4 <br>

Zähneanzahl.-spacja

11 <br>

Drehrichtung-spacja

CW <br>

Starterleistung-spacja

1.50 KW <br>

Spannung-spacja

12 V <br>

Typ-spacja

OSOBOWY <br>

ZAMIENNIK DLA-spacja

VALEO <br>

Producent

AS-PL

ZamiennikDlaCzesci

D7G3, VALEO

Marka Model Engine Rok
CITROEN C1 1.4 HDi [8HT(DV4TD)] 2005 - 2014
CITROEN C2 1.4 HDi [8HX(DV4TD)] 2003 - 2009
CITROEN C2 1.4 HDi [8HZ(DV4TD)] 2003 - 2009
CITROEN C3 1.4 16V HDi [8HY(DV4TED4)] 2002 - 2023
CITROEN C3 1.4 HDi [8HX(DV4TD)] 2002 - 2023
CITROEN C3 1.4 HDi [8HX(DV4TD)] 2004 - 2023
CITROEN C3 1.4 HDi [8HZ(DV4TD)] 2002 - 2023
CITROEN C3 1.6 16V HDi [9HX(DV6ATED4)] 2005 - 2023
CITROEN C3 1.6 16V HDi [9HZ(DV6TED4)] 2005 - 2023
CITROEN C4 1.6 HDi [9HX(DV6ATED4)] 2004 - 2011
CITROEN C4 1.6 HDi [9HY(DV6TED4)] 2004 - 2011
CITROEN C4 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2004 - 2011
CITROEN C4 Grand Picasso 1.6 HDi [9HY(DV6TED4)] 2006 - 2011
CITROEN C4 Grand Picasso 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2006 - 2011
CITROEN C4 Picasso 1.6 HDi [9HY(DV6TED4)] 2007 - 2013
CITROEN C4 Picasso 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2007 - 2013
CITROEN C5 1.6 HDi [9HY(DV6TED4)] 2004 - 2023
CITROEN C5 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2004 - 2023
CITROEN C5 1.6 HDi 110 [9HZ(DV6TED4)] 2008 - 2023
CITROEN C5 2.2 HDi [4HT(DW12BTED4)] 2006 - 2023
CITROEN Xsara Picasso 1.6 HDi [9HY(DV6TED4)] 2004 - 2011
CITROEN Xsara Picasso 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2004 - 2011
PEUGEOT 1007 1.4 HDi [8HX(DV4TD)] 2005 - 2023
PEUGEOT 1007 1.4 HDi [8HZ(DV4TD)] 2005 - 2023
PEUGEOT 1007 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2007 - 2023
PEUGEOT 107 1.4 HDi [8HT(DV4TD)] 2005 - 2014
PEUGEOT 206 1.4 HDi eco 70 [8HX(DV4TD)] 2001 - 2009
PEUGEOT 206 1.4 HDi eco 70 [8HZ(DV4TD)] 2001 - 2009
PEUGEOT 206 SW 1.4 HDi [8HX(DV4TD)] 2002 - 2023
PEUGEOT 207 1.4 HDi [8HR(DV4C)] 2006 - 2015
PEUGEOT 207 1.4 HDi [8HZ(DV4TD)] 2006 - 2015
PEUGEOT 207 1.6 HDi [9HV(DV6TED4B)] 2006 - 2013
PEUGEOT 207 1.6 HDi [9HV(DV6TED4BU)] 2006 - 2013
PEUGEOT 207 1.6 HDi [9HX(DV6ATED4)] 2006 - 2013
PEUGEOT 207 1.6 HDi [9HY(DV6TED4)] 2006 - 2013
PEUGEOT 207 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2006 - 2013
PEUGEOT 207 CC 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2007 - 2015
PEUGEOT 207 SW 1.6 HDi [9HV(DV6TED4B)] 2007 - 2012
PEUGEOT 207 SW 1.6 HDi [9HV(DV6TED4BU)] 2007 - 2012
PEUGEOT 207 SW 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2007 - 2012
PEUGEOT 208 1.4 HDi [8HP(DV4C)] 2012 - 2023
PEUGEOT 208 1.4 HDi [8HR(DV4C)] 2012 - 2023
PEUGEOT 307 1.6 HDi 110 [9HY(DV6TED4)] 2004 - 2008
PEUGEOT 307 1.6 HDi 110 [9HY(DV6TED4)] 2004 - 2009
PEUGEOT 307 1.6 HDi 110 [9HZ(DV6TED4)] 2004 - 2008
PEUGEOT 307 1.6 HDi 110 [9HZ(DV6TED4)] 2004 - 2009
PEUGEOT 307 SW 1.6 HDi 110 [9HY(DV6TED4)] 2003 - 2007
PEUGEOT 307 SW 1.6 HDi 110 [9HZ(DV6TED4)] 2003 - 2007
PEUGEOT 308 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2007 - 2014
PEUGEOT 308 SW 1.6 HDi [9HZ(DV6TED4)] 2007 - 2014
PEUGEOT 407 1.6 HDi 110 [9HZ(DV6TED4)] 2004 - 2010
PEUGEOT 407 SW 1.6 HDi 110 [9HZ(DV6TED4)] 2004 - 2010
PEUGEOT Partner 1.6 HDi Tepee [9HZ(DV6TED4)] 2008 - 2023
TOYOTA Aygo 1.4 HDi [2WZ-TV] 2005 - 2010