ROZRUSZNIK CS240 FIAT ROLNICZE

735,00 

3.00 KW

Brak w magazynie



SKU: S0116 Kategoria:

BOSCH 0001359021
BOSCH 0001359102
BOSCH 0001367014
BOSCH 0001367023
BOSCH 0001367082
BOSCH 0986011220
BOSCH 0986011221
DELCO 19024272
DELCO DRS1220
DELCO DS2330
FIAT 2022506
FIAT 4172113
FIAT 4699705
FIAT 4702248
FIAT 4737755
FIAT 4755109
FIAT 4807375
FIAT 5119319
FIAT 88205006
ISKRA / LETRIKA 11130127
ISKRA / LETRIKA 11130140
ISKRA / LETRIKA 11130199
ISKRA / LETRIKA 11130322
ISKRA / LETRIKA 11130403
ISKRA / LETRIKA 11130410
ISKRA / LETRIKA AZJ3110
ISKRA / LETRIKA AZJ3116
ISKRA / LETRIKA AZJ3516
ISKRA / LETRIKA AZJ3517
ISKRA / LETRIKA AZJ3535
ISKRA / LETRIKA AZJ3582
ISKRA / LETRIKA IS0403
IVECO 500333271
MAGNETI MARELLI 063523620390
MAGNETI MARELLI 63216800
MAGNETI MARELLI 63216825
MAGNETI MARELLI 63224600
MAGNETI MARELLI MSN2050
MAGNETI MARELLI MT62BA
MAGNETI MARELLI MT68AA
MAGNETI MARELLI MT68AD
MAHLE 72735823
MAHLE MS195
OE RNL240CS

Informacje dodatkowe

NumerOE

RNL240CS

NumerIndeks

BOSCH 0001359021<br/> BOSCH 0001359102<br/> BOSCH 0001367014<br/> BOSCH 0001367023<br/> BOSCH 0001367082<br/> BOSCH 0986011220<br/> BOSCH 0986011221<br/> DELCO 19024272<br/> DELCO DRS1220<br/> DELCO DS2330<br/> FIAT 2022506<br/> FIAT 4172113<br/> FIAT 4699705<br/> FIAT 4702248<br/> FIAT 4737755<br/> FIAT 4755109<br/> FIAT 4807375<br/> FIAT 5119319<br/> FIAT 88205006<br/> ISKRA / LETRIKA 11130127<br/> ISKRA / LETRIKA 11130140<br/> ISKRA / LETRIKA 11130199<br/> ISKRA / LETRIKA 11130322<br/> ISKRA / LETRIKA 11130403<br/> ISKRA / LETRIKA 11130410<br/> ISKRA / LETRIKA AZJ3110<br/> ISKRA / LETRIKA AZJ3116<br/> ISKRA / LETRIKA AZJ3516<br/> ISKRA / LETRIKA AZJ3517<br/> ISKRA / LETRIKA AZJ3535<br/> ISKRA / LETRIKA AZJ3582<br/> ISKRA / LETRIKA IS0403<br/> IVECO 500333271<br/> MAGNETI MARELLI 063523620390<br/> MAGNETI MARELLI 63216800<br/> MAGNETI MARELLI 63216825<br/> MAGNETI MARELLI 63224600<br/> MAGNETI MARELLI MSN2050<br/> MAGNETI MARELLI MT62BA<br/> MAGNETI MARELLI MT68AA<br/> MAGNETI MARELLI MT68AD<br/> MAHLE 72735823<br/> MAHLE MS195<br/> OE RNL240CS<br/>

Pix0

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0116-171515.jpg

Pix1

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0116-171516.jpg

Pix2

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0116-171517.jpg

Pix3

https://rozrusznik.eu/pics/AS/AST-S0116-171518.jpg

Flansch-O

110 MM

Anzahl der Befestigungsbohrungen

3

Zähneanzahl.

9

Drehrichtung

CW

Starterleistung

3.00 KW

Napięcie

12 V

CechaTyp

Anlasser

EAN

5901259419955

NazwaCZ

Startér CS240 FIAT ROLNICZE

NumerRef

0001359021,0001359102,0001367014,0001367023,0001367082,0986011220,0986011221,19024272,DRS1220,DS2330,2022506,4172113,4699705,4702248,4737755,4755109,4807375,5119319,88205006,11130127,11130140,11130199,11130322,11130403,11130410,AZJ3110,AZJ3116,AZJ3516,AZJ3517,AZJ3535,AZJ3582,IS0403,500333271,063523620390,63216800,63216825,63224600,MSN2050,MT62BA,MT68AA,MT68AD,72735823,MS195,RNL240CS

Flansch-O-spacja

110 MM <br>

Anzahl der Befestigungsbohrungen-spacja

3 <br>

Zähneanzahl.-spacja

9 <br>

Drehrichtung-spacja

CW <br>

Starterleistung-spacja

3.00 KW <br>

Spannung-spacja

12 V <br>

Typ-spacja

ROLNICZY <br>

ZAMIENNIK DLA-spacja

BOSCH <br>

Producent

AS-PL

ZamiennikDlaCzesci

0001367028, BOSCH

Marka Model Engine Rok
FIAT 65.46 3.6 Diesel [8045.06..] 1985 - 1988
FIAT 65.66 3.6 Diesel [8045.06..] 1987 - 1988
FIAT 65.90 3.6 Diesel [8045.06..] 1987 - 1988
FIAT 70.65 3.6 Diesel [8045.06..] 1984 - 1988
FIAT 70.66 3.6 Diesel [8045.06..] 1984 - 1988
FIAT 70.90 3.6 Diesel [8045.06..] 1984 - 1988
FIAT 80.65 3.9 Diesel [8045.05...] 1984 - 1988
FIAT 80.66 3.9 Diesel [8045.05...] 1987 - 1988
FIAT 80.90 3.9 Diesel [8045.05...] 1984 - 1988
FIAT 85.55 3.9 Diesel [8045.05...] 1984 - 1988
IVECO 8041 3.9 [8041.05..] 1986 - 1988
IVECO 8051 4.9 [8051.05..] 1984 - 2000
IVECO 8061 5.5 [8061.04..] 1983 - 1986
IVECO 8061 5.9 [8061..] 1986 - 2000