DELCO 19026035
DELCO 8200075
DELCO 8200394
DELCO 8300026
Rozrusznik Various Models 01.2000-12.2007
1038,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5901259478136 |
| Producent | AS-PL |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 11 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 4.60 kW |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 89.00 mm |
| Rozmiar B | 47.00 mm |
| C.1 | 10.50 mm |
| C.2 | 10.50 mm |
| C.3 | 10.50 mm |
| L.1 | 406.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| O.1 | 89.00 mm |
| O.2 | 89.00 mm |
| O.3 | 127.00 mm |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| FREIGHTLINER | Various Models | 2000 - 2008 | |
| STERLING | Various Models | 2001 - 2008 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| FREIGHTLINER | Various Models | 2000 - 2007 |
| STERLING | Various Models | 2001 - 2008 |






![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)

