DENSO 0280009760
OE RNL1542NDT
Rozrusznik Various Models
505,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 8,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 20 × 16 cm |
| EAN | 5901259423853 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 15.00 mm |
| C.2 | M14x1.5 mm |
| L.1 | 296.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych szt. | 1 |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 11 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 4.50 kW |
| O.1 | 151.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 105.00 mm |
| Rozmiar B | 31.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 1 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| HINO | Various Models | 1984 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| HINO | Various Models |








![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)
![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)