DELCO 19024022
ISKRA / LETRIKA IS9065
MAHLE MS467
OE RNL416019
Rozrusznik Various Models
854,00 zł
6 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 15,705 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5901259467673 |
| Producent | AS-PL |
| L.1 | 387.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 9 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 5.40 kW |
| O.1 | 127.00 mm |
| O.2 | 90.00 mm |
| O.3 | 90.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 89.00 mm |
| Rozmiar B | 48.00 mm |
| Uszczelnienie olejowe | Yes |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 9 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MAN | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MAN | Various Models |






![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)
![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
