Informacje dodatkowe
| Waga | 9,406 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41 × 23 × 17 cm |
| NumerRef | 0001241009,0001241021,51261017228,RNL2264 |
| Typ | CIĘŻAROWY |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 13.50 mm |
| C.2 | 13.50 mm |
| C.3 | 13.50 mm |
| L.1 | 325.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 12 |
| Liczba zębów szt. | 12 |
| Moc | 5.50 kW |
| O.1 | 127.00 mm |
| O.2 | 127.00 mm |
| O.3 | 127.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 92.00 mm |
| Rozmiar B | 48.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 12 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 12 szt. |
| Napięcie V | 24 V |









