Rozrusznik Various Models
312,00 zł
1 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 4,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 17 × 13 cm |
| EAN | 5901259491562 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | M8x1.25 mm |
| C.2 | M8x1.25 mm |
| C.3 | M8x1.25 mm |
| L.1 | 188.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych szt. | 3 |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów (pasuje do) szt. | 9 |
| Liczba zębów szt. | 9 |
| Moc | 0.85 kW |
| O.1 | 75.00 mm |
| O.2 | 106.00 mm |
| O.3 | 75.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 66.00 mm |
| Rozmiar B | 9.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 3 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 9 szt. |
| Liczba zębów (pasuje do) | 9 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | Various Models | 1986 - 1987 |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| MITSUBISHI | Various Models |







![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)

