NISSAN 2330096076
NISSAN 2330096508
Rozrusznik Various Models Engine [PE6] [S6B] [PD6]
763,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 12,93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5902129007821 |
| Producent | AS-PL |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 6.0 kW |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 104.50 mm |
| Rozmiar B | 39.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| HINO | Various Models | PE6 | 1970 - |
| MITSUBISHI | Engine | S6B | 1970 - |
| NISSAN | Engine | PE6 | 1970 - |
| NISSAN | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| HINO | Various Models [PE6] | |
| MITSUBISHI | Engine [S6B] | |
| NISSAN | Engine [PD6] | |
| NISSAN | Engine [PE6] |

![Various Models, Engine [PE6], [S6B], [PD6]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S9193F.jpg)
![Various Models, Engine [PE6], [S6B], [PD6] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9193-83520-1.jpg)
![Various Models, Engine [PE6], [S6B], [PD6] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9193-83521-1.jpg)
![Various Models, Engine [PE6], [S6B], [PD6] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9193-83522-1.jpg)
![Various Models, Engine [PE6], [S6B], [PD6] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S9193-S9193_256953-1.jpg)


![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)