BOSCH 0001417022
DELCO 19024062
DELCO REMY 19024062
Rozrusznik Various Models
899,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 22 × 18 cm |
| EAN | 5902129029960 |
| Producent | AS-PL |
| Typ samochodu | Osobowy |
| C.1 | 10.50 mm |
| C.2 | 10.50 mm |
| C.3 | 10.50 mm |
| Izolowana masa | Yes |
| L.1 | 406.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 3 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 6.60 kW |
| O.1 | 90.00 mm |
| O.2 | 90.00 mm |
| O.3 | 127.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 89.00 mm |
| Rozmiar B | 47.00 mm |
| Uszczelnienie olejowe | Yes |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 3 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| VOLVO | Various Models | 1990 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| VOLVO | Various Models |







![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)
![ADIM Engine [1000.3], [1000.4], [1053], [1054], [1055], [1056]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0676SF-750x600.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)