INDEKS 13090122
INDEKS MITM9T62372
INDEKS S80420
INDEKS STR71303
OE RNLM9T62371
Rozrusznik ZX470LC-6 Engine 470G LC SH460 [6UZ1X]
807,00 zł
10 w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 8,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 41 × 23 × 17 cm |
| EAN | 5902129022909 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 15.50 mm |
| C.2 | 15.50 mm |
| L.1 | 310.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 5.50 kW |
| O.1 | 175.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 105.00 mm |
| Rozmiar B | 56.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 24 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| HITACHI | ZX470LC-6 | 1970 - | |
| ISUZU | Engine | 6UZ1X | 1970 - |
| JOHN DEERE | 470G LC | 1970 - | |
| SUMITOMO | SH460 | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| HITACHI | ZX470LC-6 | |
| ISUZU | Engine [6UZ1X] | |
| JOHN DEERE | 470G LC | |
| SUMITOMO | SH460 |

![ZX470LC-6, Engine, 470G LC, SH460 , [6UZ1X]](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S5219F.jpg)
![ZX470LC-6, Engine, 470G LC, SH460 , [6UZ1X] - obrazek 2](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5219-88831-1.jpg)
![ZX470LC-6, Engine, 470G LC, SH460 , [6UZ1X] - obrazek 3](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5219-88832-1.jpg)
![ZX470LC-6, Engine, 470G LC, SH460 , [6UZ1X] - obrazek 4](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5219-88833-1.jpg)
![ZX470LC-6, Engine, 470G LC, SH460 , [6UZ1X] - obrazek 5](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/AST-S5219-S5219_256954-1.jpg)


![Kona 1.6 T-GDi, Kona 1.6 T-GDi 4WD [G4FJ] 07.2017-](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0666SF-750x600.jpg)
![M3 4.0 (E90)[S65B40A], (E92)[S65B40A], (E93)[S65B40A] 03.2007-12.2011](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0662SF-750x600.jpg)