Rozrusznik Various Models
655,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 8,426 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 20 × 16 cm |
| EAN | 5902129009139 |
| Producent | AS-PL |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 104.50 mm |
| Rozmiar B | 43.00 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| VARIOUS | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| VARIOUS | Various Models |






![Phaeton 3.2 V6, Phaeton 3.2 V6 4-Motion, Phaeton 3.6 V6 4-Motion [AYT], [B](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0685SF-750x600.jpg)

![Q7 3.6 FSI, Cayenne 3.6, Touareg 3.6 FSi V6 [BHK], [M55.02], [MCE.YA], [BH](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0682SF-750x600.jpg)
