Rozrusznik Various Models
655,00 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Waga | 8,416 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 20 × 16 cm |
| EAN | 5902129009221 |
| Producent | AS-PL |
| C.1 | 15.00 mm |
| C.2 | 15.00 mm |
| L.1 | 293.00 mm |
| Liczba otworów w głowicy szt. | 2 |
| Liczba zębów szt. | 11 |
| Moc | 1.60 kW |
| O.1 | 162.00 mm |
| Obrót rozrusznika | CW |
| Rozmiar A | 95.00 mm |
| Rozmiar B | 43.50 mm |
| Liczba otworów gwintowanych | 0 szt. |
| Liczba otworów w głowicy | 2 szt. |
| Liczba zębów | 11 szt. |
| Napięcie V | 12 V |
Zastosowanie w pojazdach
| Marka | Model | Typ | Rocznik |
|---|---|---|---|
| ISUZU | Various Models | 1970 - |
| Marka | Model | Rok |
|---|---|---|
| ISUZU | Various Models |






![1114 A 6.0, 1114 AK 6.0, 917 AF 6.0 [OM356.916], [OM366.931], [OM366.935],](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0636SF-750x600.jpg)
![Cooper 1.6, One 1.4, One 1.6 [W10B16A], [W10B14A] 06.2001-09.2006](https://www.rozrusznik.com.pl/wp-content/uploads/S0684SF-750x600.jpg)

